06.04.2005 :: 21:41
o6.04.2o05r. godzina 21.09 Dzisiaj taki pojebany dzionek... boziu znowu sie wszystkich czepiam!! ale to dlatego ze mnie wszyscy wkurwiaja:/ Ale jesli chodzi o moj charakterek to i tak sie poprawilam :P:P:P Przede wszystkim zmienil sie moj upor...Ale na gorsze :D heh :D Ale sa tez lepsze strony mojej zmiany:D Dobra to skonczmy o moim charakterku:D Dzisiaj bylam na dworku:D z Asikiem i Aurel±. Na poczatku bylysmy u Asika na podworku ale przenioslysmy sie do mnie:D Bo u mnie chyba jest ciekawiej :D Chociaz po tym cio dzialo sie na lawce kolo cmentarza to ja nie wiem co jest ciekawsze...Boziu co tam sie dzialo!! Nie bede o tym pisac na blogu bo dwie osoby mogly by sie na mnie obrazic:/ Ale moge powiedziec jedno... ekipa programu "Mamy Cie" obserwowala wszystko zza muru cmentarza:D To mowi samo za siebie :D wtajemniczeni wiedza o cio chodzi...A ja mam to wszystko na foto :D heh:P Ale jaja :D Jutro moze tez uda sie zrobic cus ciekawego ale to zalezy od towarzystwa i okolicznosci:P kto sie przylacza do "akci programu mamy cie"???? Kazdy moze sie przylaczyc, bedzie smieszniej:) Dobra zaraz koncze bo rodzice wroca do domciu:/ noi kasik...Bede musiala z nia powaznie pogadac...:/ Jak macie jakies pomysly cio moge robic jutro pojutrze popojutrze i wogole...to dajcie znac albo piszcie w komentarzach:) i Jeszcze posdro: Dla Asika (Ekipa programu mamy cie) Dla Olki Dla Aureli Dla Pauliny i Igi z Zar chociaz ja nie przypadlam im do gustu ale one sa spoko;) Dla mojej siostry:) Dla Agi P. (ekipa programu mamy cie) Dla Moniki G. (ekipa programu mamy cie) Dla Dzastinki I oczywiscie dla siebie:) (rowniez ekipa programu mamy cie) CeBuLkA:* PaPs:*